קצת עלינו

נעים מאוד!

 

אנחנו הפלטפורמה - שיווק דיגיטלי שעובד באמת!

 

הפלטפורמה היא עסק לשיווק ופרסום דיגיטלי המתמחה ברשתות החברתיות. 

הפלטפורמה יוסדה על ידי שלוש נשים מקצועיות ומנוסות שהחליטו לשלב כוחות וכישרונות ולייסד יחד עסק מצליח ורב תחומי שייקח עסקים רבים להצלחה ולחשיפה גדולה ואיכותית במרחב הדיגיטלי ורשת האינטרנט.  

 

כבעלות ניסיון עשיר בתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי – אנו מציעות פרסום חכם וממוקד שפונה ישירות לקהל הרלוונטי ומציג לו תכנים איכותיים ומודעות פרסומיות בשפה שלו.

אנו נתפור עבורך את החבילה המתאימה ביותר שתאפשר לך לשמור על קשר עם לקוחות קיימים, לאסוף לקוחות חדשים, ליצור חשיפה ממוקדת ולעדכן את הגולשים בכל מה שקורה בבית העסק.

 

במציאות בה סוכנויות פרסום גדולות גובות סכומי עתק עבור שירות פרסום דיגיטלי, הפלטפורמה מציעה לך שירות מקצועי תפור למידותיך, צמוד ויעיל לאורך זמן או בפרויקטים נקודתיים בעלות ראלית.

 

הפלטפורמה מתמחה בפרסום בפייסבוק, אינסטגרם, בניית אתרים, דפי נחיתה, שירותי יח"צ ומתן הדרכות מקצועיות והדרכות פרטניות.

 

עסקים רבים כבר הבינו שחובה להיות נוכח ברשתות החברתיות ולפרסם שם, ולכל עסק יש את הפלטפורמות המתאימות לו שבאמצעותן יגיע לתוצאות הטובות ביותר.

אם אתה כבר שם – תן לנו להרים אותך! לתודעה, לחשיפה ולמכירות. 

 

מתוך ניסיון מוכח בעבודה עם מגוון לקוחות מרוצים בתחומים שונים, אנו מזמינות אותך לגלות את כוחן העצום של הרשתות החברתיות כפלטפורמה פרסומית שפשוט עושה את העבודה בתקציב פרסום ריאלי!!

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה ובקשה:

מי אנחנו?

שירה פרנק, בעלת תואר ראשון במדעי החיים, תעודת הנדסאית תוכנה ותעודת מנהלת מדיה חברתית. נשואה לרן ואימא ל-3 ילדים מקסימים, מתגוררת בכוכב יאיר - צור יגאל. 

"עסקתי שנים בתחום של בדיקות תוכנה - QA.

כשנחשפתי לראשונה לכוח הגדול של פייסבוק לבעלי עסקים בסדנת פייסבוק לעסקים, הוקסמתי מהכוח והיכולות של הרשת המדהימה הזאת.

התחלתי את דרכי בעולם הפייסבוק לעסקים עוד כשפייסבוק היה בחיתוליו מבחינה עסקית. 

במהלך הדרך צברתי ניסיון רב בהקמה של דפים עסקיים, בהקמה של קבוצות בפייסבוק, בניהול דפים וקבוצות, בהקמת קמפיינים ממומנים, בהעברת סדנאות וקורסים בתחום ובמתן ייעוץ פרטני לעסקים." 

 

יעל בן-חמו, בעלת תואר ראשון במזרחנות מאוניברסיטת ת"א, לימודי פוסט BA בעיתונאות ותקשורת מאוניברסיטת בר-אילן ותעודת מנהלת מדיה חברתית.

נשואה למיכאל ואמא לארבעה ילדים מדהימים, מתגוררת ברעננה.

"לעולם הדיגיטלי נחשפתי כדוברת ארגון "לקט ישראל", נפעמתי לגלות עולם חדש שמאפשר לי לראשונה להעביר את המסר ישירות לתורם הפוטנציאלי בלי תיווך של עיתונאי או עורך...חזרתי לספסל הלימודים למכללת ניו מדיה וצללתי לתוך עולמן המרתק של הרשתות החברתיות. מאז אני מתעלת את הניסיון שלי כיועצת תקשורת לפירסום ממוקד בערוצים הללו לטובתם של עסקים אותם אני מקדמת ברשת.

ברשותי ניסיון רב בניהול עמודי פייסבוק במגוון עולמות תוכן,  ניהול קמפיינים ממומנים, ניהול חשבונות אינסטגרם ופיטנרסט, ערוצי יוטיוב ועוד, כל זאת תוך עבודה צמודה עם הלקוח במטרה ליצור תוכן שיבדל אותו מן המתחרים ויוביל לתגובות וחשיפה אפקטיבית."

 

נשמח לספק לכם שירות!

 

דברו איתנו עוד היום!     

כל הזכויות שמורות © הפלטפורמה